W internecie da się wynaleźć bez najmniejszego problemu parę jeśli nie paręnaście porównywarek finansowych. Teoretycznie nie ma łatwiejszego poszukiwania oferty dla nas. Wpisujemy kwotę, okres kredytowania i prezentuje nam kilkadziesiąt ofert. Na dodatek, możemy sobie daną ofertę zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się proste jednak…

Często przy składaniu wniosku dostajemy informację, że nie pozyskamy kredytu ponieważ nie spełniamy warunków banku.

Pożyczka na raty bez weryfikacji, warto zastanowić się na tą opcją.

Na nieszczęście porównywarka kredytów wyłącznie zestawia oferty, sugeruje który kredyt jest dobry, uwidocznia zakamuflowane elementy propozycji kredytowej, których w reklamie danego banku nie można odszukać, jednak porównywarka kredytowa nie wytycza, że w danym banku kredyt bezspornie otrzymamy.

Każdy bank ma swoją własną politykę, w jednym nasza zdolność kredytowa będzie odpowiednia do zdobycia kredytu, w innym natomiast nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby zmniejszyć możliwość odrzucenia wniosku?
Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, na ogół w większych porównywarkach kredytowych jest możność skorzystania z pomocy doradcy kredytowego całkiem za darmo.
Porównywarki kredytowe są bardzo praktyczne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, powinno się jednak pamiętać, że to bank postanawia czy udostępni danej osobie kredytu.