W internecie można odszukać bez najmniejszego kłopotu kilka jeżeli nie kilkanaście porównywarek kredytowych. W praktyce nie ma wygodniejszego szukania kredytu dla nas. Podajemy kwotę, czas kredytowania i porównywarka finansowa ukazuje nam setki kredytów. Do tego, możemy sobie kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się łatwe ale…

Często przy składaniu wniosku dostajemy informację, że nie zdobędziemy kredytu dlatego że nie spełniamy warunków kredytodawcy.

Niestety porównywarka kredytowa tylko porównuje propozycje, naprowadza który kredyt jest dobry, pokazuje zatajone szczegóły propozycji kredytowej, których w reklamie danego banku nie można odszukać, jednakże porównywarka kredytowa nie wskaże, iż w danym banku kredyt na pewno otrzymamy.

Każdy bank ma swoją własną strategię, w jednym nasza zdolność kredytowa będzie właściwa do osiągnięcia kredytu, w innym jednakże nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby zminimalizować prawdopodobieństwo odrzucenia wniosku?
Porównanie kredytów prawdę powie!
Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, najczęściej w większych porównywarkach kredytowych jest sposobność skorzystania z pomocy doradcy kredytowego absolutnie gratis.
Porównania kredytowe są bardzo przydatne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, trzeba jednak pamiętać, że to bank rozstrzyga czy udostępni danej osobie kredytu.